Állás a Daalarnánál! Új munkatársat keres a Daalarna szalon pénzügyi és logisztikai munkatárs munkakörben, heti 40 órás munkavégzéssel.

Pénzügyi- és logisztikai munkatárs

Új munkatársat keresünk pénzügyi- és logisztikai ügyintéző munkakörben, heti 40 órás munkavégzéssel.

Elvárások:

  • Gazdasági szakirányú felsőfokú végzettség (főiskolai vagy egyetemi diploma)
  • Minimum 1-2 év hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office, elsősorban Excel ismerete
  • Mac felhasználói szintű ismerete
  • Önálló, gyors, hatékony munkavégzés
  • Megbízhatóság, önállóság, precizitás
  • Felelősségtudat, módszeres és átgondolt munkaszemlélet
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Tanulásra, fejlődésre való hajlam, pozitív hozzáállás
  • Divat iránti szenvedély

Feladatok:

  • Bejövő és kimenő számlák kezelése, rögzítése nyilvántartásunkba
  • Vevői számlák kiállítása, kintlévőségek ellenőrzése
  • Bankszámlakezelés, fizetések nyomon követése
  • Külföldi bankkártyás fizetések terhelése
  • Külső könyvelőirodával való egyeztetés, könyvelési anyagok összeállítása
  • Adatbázisok kezelése, nyilvántartása, határidők betartása
  • Külföldi rendelések pénzügyi előkészítése, nyomon követése
  • Külföldi szállítási folyamat lebonyolításának folyamatos felügyelete
  • Fuvarozó cégekkel történő kapcsolattartás
  • Fuvarlevelek, vámpapírok előkészítése
  • Együttműködés a sales és gyártási csapattal

Előny:

  • Pénzügyi / logisztikai végzettség
  • FedEx fuvarozási ismeretek
  • Divatterületen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest, 5. kerület

A fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelöléssel a karrier.daalarna@gmail.com címre várjuk 2019. február 28-ig.

Kérjük, hogy pályázatunkra önéletrajzod megküldésével csak akkor jelentkezz, ha Az Európai Parlament és a Tanács (EU) 2016/679 rendelet (GDPR) 6. cikk (1) a) pontja alapján adataid kezeléséhez, valamint azok tárolásához hozzájárulsz.

Olvass még többet a Daalarnáról ezen a linken.