Nagyon örülünk annak, hogy a Daalarna esküvői ruhák egyre népszerűbbek itthon és külföldön egyaránt. A megnövekedett kereslet miatt szuper csapatunkat is bővíteni szeretnénk. Téged keresünk, ha szeretnél egy dinamikus és megbecsült pozícióban dolgozni, ahol naponta tanulhatsz új dolgokat és szakmailag is fejlődhetsz. Jelenleg három betöltetlen pozíció várja a rátermett jelentkezőket. Álommunka az új évre? Mondj igent a Daalarnára!

1. Pénzügyi- és logisztikai asszisztens

Új munkatársat keresünk részmunkaidős pénzügyi- és logisztikai asszisztens munkakörben, heti 20 órás munkavégzéssel (napi 4 óra).

Elvárások:

  • Gazdasági szakirányú felsőfokú végzettség (fősikolai vagy egyetemi diploma)
  • Angol nyelvtudás
  • Önálló gyors, hatékony munkavégzés, határozott magabiztos fellépés
  • Megbízhatóság, önállóság, precizitás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Tanulásra, fejlődésre való hajlam, pozitív hozzááálllás
  • Divat iránti szenvedély

Feladatok:

  • Számlázás, beérkező és kimenő fizetések nyomon követése
  • Kapcsolattartás a könyveléssel
  • Szerződések iktatása
  • Adatbázisok kezelése, nyilvántartása
  • Külföldi rendelések előkészítése, nyomon követése
  • Külföldi szállítási folyamat lebonyolításának folyamatos felügyelete
  • Fuvarozó cégekkel történő kapcsolattartás
  • Fuvarlevelek, vámpapírok előkészítése
  • Együttműködés a sales és marketing csapattal

Előny:

  • Pénzügyi / logisztikai végzettség
  • Divatterületen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest, 5. kerület

A fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelelöléssel akarrier.daalarna@gmail.comcímre várjuk 2017. január 22-ig.

2. Értékesítési tanácsadó/esküvői stylist

Say Yes to the Dress! Ismered a népszerű TV-sorozatot? Gondolkoztál már azon, hogy szívesen dolgoznál egy hasonló munkakörben?

  • Érdekel a divat? Igazából egy stylist veszett el benned? Inspirál a luxus és a csillogás?
  • Szívesen adsz tanácsot másoknak, hogy mit vegyenek fel, mi áll jól nekik?
  • Szívesen beszélgetsz érdekes és izgalmas emberekkel akár egész álló nap?
  • Jól bírod akár a kétségbeesett vagy nehezen kezelhető partnereket?
  • Kiválóan kommunikálsz akár angolul is, és magadénak érzed a mondást: Mindent a vevőért!
  • Ha a válaszod minderre igen, akkor csapatunkban van a helyed!

A Daalarna, Magyarország egyik legnépszerűbb esküvői ruhaszalonja, belvárosi üzletébe munkatársat keresrészmunkaidős értékesítési tanácsadó/esküvői stylistmunkakörben! Vevőink nagyon igényesek, és életük legfontosabb pillanataiban kell segíteni ruhaválasztásukban, ezért olyan munkatársakat keresünk, akiknek természetes a kifinomult fellépés és a maximális figyelmesség.

Feladatok:

  • A ruhák bemutatása, eladása a kollekcióból és tanácsadás a legmegfelelőbb ruha kiválasztása érdekében a vevőknek
  • A ruhapróbák irányítása, az öltözködés segítése, kollekció rendezése
  • Jó kapcsolat kiépítése a vevőkkel és cégünk valamint gyártási folyamataink ismertetése vevőinknek
  • Értékesítési tervek és célkitűzések megvalósítása
  • A kollekció pontos ismerete, felügyelete, ellenőrzése, esetleges hibák továbbítása
  • Időpontfoglalások egyeztetése, adminisztrálása
  • Megrendelések továbbítása külföldi partnereink és gyárunk felé, kapcsolódó adminisztráció kezelése

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Szakmai, ruhaipari tapasztalat előnyt jelent
  • Vevő és sikerorientált hozzáállás
  • Eladási motiváltság
  • Stílusérzék és a divattrendek ismerete
  • Empatikus, dinamikus személyiség
  • Együttműködő készség, rugalmasság, pozitív hozzáállás
  • Teljesítmény és eredmény motiváció
  • Ápolt megjelenés, barátságos fellépés

Amit nyújtunk Neked:

  • Biztos munkahely egy stabil, dinamikusan fejlődő cégnél
  • Szakmai fejlődés
  • Barátságos légkör és elegáns környezet
  • Izgalmas, különleges munka
  • Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem

A fényképes önéletrajzokat akarrier.daalarna@gmail.comcímre várjuk 2017. január 22-ig.

3. Varrodai gyakornok

Varrodai gyakornokokat keres a Daalarna! Lelkes, ügyes kezű, precíz, divat iránt fogékony gyakornokokat keresünk varrodai csapatunk napi munkájának segítésére. Főbb feladatok: kézimunka, gyöngyözés, csipkeapplikálás, szabás, vasalás, kellékbeszerzés. Ha szeretnél csapatunk része lenni és legalább heti 2-3 nap ráérsz, kérjük küldd el fényképes önéletrajzodat azinfo@daalarna.hucímre. A pozíció 1-3 hónapra szól, és nem fizetett.

Lájkold a Secret Stories Facebook oldalát, hogy mostantól még több titkos történetről értesüljaz esküvők világából!