Új munkatársat keres a Daalarna szalon sales és marketing asszisztens munkakörben, heti 40 órás munkavégzéssel.

Elvárások

  • Gazdasági szakirányú felsőfokú végzettség (főiskolai vagy egyetemi diploma)
  • Minimum 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Hatékony munkavégzés önállóan és csapatban is
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Tanulásra, fejlődésre való hajlam
  • Pozitív, vidám személyiség
  • Divat iránti szenvedély, stílusérzék és divattrendek ismerete
  • Microsoft és Mac programok felhasználói szintű ismerete

Főbb feladatok:

  • A marketing manager munkájának támogatása
  • Social media oldalak kezelése (tartalomgyártás és kutatómunka)
  • Sajtólista kezelése
  • Hírlevelek szerkesztése
  • Daalarna weboldal karbantartása
  • Külföldi partnerszalonok segítése marketing-kommunikáció oldalról
  • Stylistokkal, fotósokkal való kapcsolattartás, mintadarabok/kollekciók egyeztetése
  • Daalarna Fashion Show szervezésében való aktív közreműködés
  • Adminisztratív feladatok: szerződések előkészítése, listák/Excel táblák készítése
  • Együttműködés a front office, szalon és irodai csapattal
  • Munkavégzés helye: Budapest, 5. kerület

Előny:

  • Marketing/kommunikáció szakos végzettség
  • Nemzetközi tanulmányok
  • Photoshop ill. egyéb grafikai program ismerete
  • Divattal kapcsolatos területen szerzett tapasztalat

A fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelöléssel a karrier.daalarna@gmail.com címre várjuk! Olvass még többet a Daalarnáról ezen a linken.