Ismét bővül a Daalarna csapata! Íme a Daalarna varrónői állás részletei.

Fotók: Varga Zorán

A Daalarna újabb sikerei

Nagyon örülünk annak, hogy a Daalarna esküvői ruhák egyre népszerűbbek és több külföldi országban is elérhetőek. Az elmúlt hónapokban a már meglévő partnereink mellé újabb nemzetközi szalonok csatlakoztak az Egyesült Államokból, Kanadából, az Egyesült Királyságból, Németországból, Ausztriából és Svájcból.

Az egyre népszerűbb trunk show-k keretében pedig idén eddig már több mint 20 nagyvárosban (köztük Los Angeles, New York, Chicago, Toronto, Calgary, Vancouver) próbálhatták fel a ruháinkat a leendő menyasszonyok és a lista folyamatosan bővül: ősszel újabb észak-amerikai és európai nagyvárosokban mutatkoznak be a Daalarna ruhák.

Októberi New York-i debütálása után a jövő év elején Ausztráliába utazik a Daalarna legújabb, OCEAN kollekciója, amely a magyar menyasszonyok számára már idén ősztől elérhető lesz a budapesti Daalarna showroomban. (A kollekció kampánya és lookbook képei szeptemberben debütálnak a Secret Stories-on.)

A megnövekedett kereslet miatt ezért ismét bővíteni szeretnénk szuper csapatunkat. Íme a Daalarna varrónői állás részletei!

A Daalarna varrónői állás részletei

Design varrodánkba keresünk képzett, kreatív, igényes VARRÓNŐT, aki vidám csapatunkhoz akár azonnali kezdéssel csatlakozna. (Ide kattintva megismerheted a csapatunk egy részét.) Téged keresünk, ha szeretnél egy dinamikus és megbecsült pozícióban dolgozni, ahol naponta tanulhatsz új dolgokat és szakmailag fejlődhetsz a divat világában.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Szereted a finom selymeket, csipkéket, különleges alapanyagokat

  • Ismered a varrás minden fortélyát

  • Megfelelő szakmai tapasztalattal rendelkezel

  • Pontos vagy és precíz

  • Bírod a terhelést és a változatos munkát

  • Képes vagy önállóan és csapatban is dolgozni

  • Ha nyitott vagy a kihívásokra és jól kezeled a problémákat

  • Ruhaipari végzettség előnyt jelent

Varrónői állás – feladatok:

  • Külföldi konfekció és egyedi megrendelések gyártása

  • Kézimunka

  • A szabásszal és tervező csapattal való szoros együttműködés, a tőlük érkező gyártási és minőségbiztosítási kérdések, valamint felmerülő problémák kezelésében történő asszisztencia

  • Az elvárt minőségi standardok betartatása

  • Betekintés az új kollekciók tervezésébe/kialakításába/elkészítésébe

  • A Daalarna divatbemutatóin a háttérmunka segítése

Egyéb információk:

  • Állandó, folyamatos munkaviszony

  • Órabér alapján számolt versenyképes fizetés

  • 21. századi munkakörülmények

  • Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Az önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a következő e-mail címre várjuk: info@daalarna.hu

Ne felejtsd el megosztani a cikket ismerőseiddel, akiket esetleg érdekelhet a Daalarna varrónői állás!