Say Yes to the Dress! Ismered a népszerű TV-sorozatot? Gondolkoztál már azon, hogy szívesen dolgoznál hasonló munkakörben? Részmunkaidős állás a budapesti Daalarna szalonban – ha magadra ismersz, akkor jelentkezz!

Részmunkaidős állás a Daalarna szalonban – Fotó: Kondella Misi

Részmunkaidős értékesítési tanácsadó/esküvői stylist

  • Érdekel a divat? Igazából egy stylist veszett el benned?
  • Szívesen adsz tanácsot másoknak, hogy mit vegyenek fel, mi áll jól nekik?
  • Szívesen beszélgetsz érdekes és izgalmas emberekkel akár egész álló nap?
  • Jól bírod a kétségbeesett vagy nehezen kezelhető partnereket?
  • Kiválóan kommunikálsz angolul is, és magadénak érzed a mondást: Mindent a vevőért!

Ha a válaszod minderre igen, akkor olvass tovább, mert elképzelhető, hogy a csapatunkban van a helyed!

Feladatok:

  • A ruhák bemutatása, eladása a kollekcióból és tanácsadás a legmegfelelőbb ruha kiválasztása érdekében a vevőknek
  • A ruhapróbák irányítása, az öltözködés segítése, kollekció rendezése
  • Jó kapcsolat kiépítése a vevőkkel és cégünk, valamint gyártási folyamataink ismertetése vevőinknek
  • Értékesítési tervek és célkitűzések megvalósítása
  • A kollekció pontos ismerete, felügyelete, ellenőrzése, esetleges hibák továbbítása
  • Időpontfoglalások egyeztetése, adminisztrálása
  • Megrendelések továbbítása a varroda felé, kapcsolódó adminisztráció kezelése
  • Az üzlet rendben és tisztán tartása

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Szakmai, ruhaipari tapasztalat előnyt jelent
  • Vevő- és sikerorientált hozzáállás
  • Eladási motiváltság
  • Stílusérzék és a divattrendek ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Empatikus, dinamikus személyiség
  • Együttműködő készség, rugalmasság, pozitív hozzáállás
  • Teljesítmény- és eredménymotiváció
  • Ápolt megjelenés, barátságos fellépés

Egyéb információk az állásokhoz:

  • Biztos munkahely egy stabil, dinamikusan fejlődő cégnél
  • Heti 20-25 órás munkavégzés, hétfőtől péntekig 16-20 óráig, illetve szombati munkavégzés is előfordulhat
  • Bejelentett munkaviszony, versenyképes fizetés
  • 21. századi munkakörülmények, barátságos légkör és elegáns környezet
  • Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelöléssel a karrier.daalarna@gmail.com címre várjuk. Olvass még többet a Daalarnáról ezen a linken.